0 بازنگری ها |  ارائه نظریه
موجود برای خرید

بررسی اجمالی

خبر ساز خود کار همانند سايتهاي خبري معروف

وب سايتهاي خبري پر بازديدي را شايد ديده باشيد که اخبار آنها از منابع مختلف گردآوري نمايش داده ميشوند.شما نيز با راه اندازی وب سایت خبر ساز ميتوانيد يک سايت خبري بي دردسر داشته باشيد! وب خبر ساز با گرفتن RSS سايتهاي خبري از شما ، مطالب آنها را در مجموعه هاي مطالب سايت شما ذخيره و به کاربران شما نمايش ميدهند.به اين ترتيب مطالب سايتهاي خبري در ديتابيس شما خواهند بود!

سایت خبر ساز خود کار همانند سايتهاي خبري معروف

 وب سايتهاي خبري پر بازديدي را شايد ديده باشيد که اخبار آنها از منابع مختلف گردآوري نمايش داده ميشوند.شما نيز با راه اندازی وب سایت  خبر ساز  ميتوانيد يک سايت خبري بي دردسر داشته باشيد!  وب خبر ساز با گرفتن RSS سايتهاي خبري از شما ، مطالب آنها را در مجموعه هاي مطالب سايت شما ذخيره و به کاربران شما نمايش ميدهند.به اين ترتيب مطالب سايتهاي خبري در ديتابيس شما خواهند بود! 

شما علاوه بر اینکه می توانید خبر های دیگر وب سایت های خبری را در سایت خود داشته باشید همچین می توانید خبر های خود را به روز و زماندار در اختیار مخاطبان خود قرار بدهید . 

همچنین شما می توانید با استفاده از آیتم های تبلیغاتی رتبه سایت خود را افزایش داده و با افزایش بازدید کنندگان اقدام به گذاشتن تبلیغات داخل سایت نموده و از آن کسب درآمد کنید . 

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

درباره اسپادان

تفاوت عمده و اساسی اسپادان در مقایسه با سایرین را میتوان در مرحله اول تفاوت در کیفیت خدمات و  محصولات اشاره کرد و همچنین متذکر به این موضوع هستیم که خدمات و محصولات ما از طراحی و ایجاد سایت و سئو و بهینه سازی و ... مطابق با آخرین تکنولوژی های برنامه نویسی و آیتم های بهینه سازی سایت و سئو می باشد . 

تماس با طراحان وب سایت اسپادان

از مهندسین و مشاورین ما در خصوص طراحی و پیاده سازی وب سایت  به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید .

طراحی و راه اندازی وب سایت حرفه ای اسپادان 

تلفن تماس  : 09120330838

تلفکس : 03142651167

تماس  از طرق تلگرام

ایمیل : info[at]spadan-co.ir