0 بازنگری ها |  ارائه نظریه

بررسی اجمالی

طراحی و راه اندازی وب سایت های فروشگاهی که شما می توانید محصولات خود را بصورت آنلاین بفروش برسانید . محصولات خود را به نمایش بگذارید توضیحات و انواع خصوصیات آن را نوشته و به فروش برسانید .

طراحی و راه اندازی وب سایت های فروش فایل .

 شما می توانید فایل های خود را بصورت آنلاین بفروش برسانید . فایل های خود را به نمایش بگذارید توضیحات و انواع خصوصیات آن را نوشته و به فروش برسانید .

وب سایت فروش فایل امکاناتی از جمله صدور فاکتور آنلاين ، دریافت وجه از خریدار ، و پس از آن امکان دانلود برای مصرف کننده ، فیلتر کردن محصولات ، تک صفحه اي کردن مراحل خريد ، محدوديت ساز براي فروش فايل! ، علاقه مندي و اشتراک کالا در شبکه هاي اجتماعي و يا پنل کاربري ، خريد دسته اي فایل ها با يک کليک و جستجوي هوشمند و چندين قابلیت مهم ديگر براي داشتن فروشگاه فایل قدرتمند و گرانبها مبتني بر وب آنلاین

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

درباره اسپادان

تفاوت عمده و اساسی اسپادان در مقایسه با سایرین را میتوان در مرحله اول تفاوت در کیفیت خدمات و  محصولات اشاره کرد و همچنین متذکر به این موضوع هستیم که خدمات و محصولات ما از طراحی و ایجاد سایت و سئو و بهینه سازی و ... مطابق با آخرین تکنولوژی های برنامه نویسی و آیتم های بهینه سازی سایت و سئو می باشد . 

تماس با طراحان وب سایت اسپادان

از مهندسین و مشاورین ما در خصوص طراحی و پیاده سازی وب سایت  به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید .

طراحی و راه اندازی وب سایت حرفه ای اسپادان 

تلفن تماس  : 09120330838

تلفکس : 03142651167

تماس  از طرق تلگرام

ایمیل : info[at]spadan-co.ir